Oturduğunuz Yerden Hiçbir Şey Yapmadan Para Kazanın!

Merhaba Arkadaşlar;

Bugün yepyeni bir sistemle karşınızdayım. Sistemimiz otomatik surf (site gezme) üzerine. Sitede 5000 dakika (kredi) yaptığınızda size 7$ ödeme yapıyor. Yeni üye olanlara 50 dk ve 3 günlük premium hesap veriyor. Bu 5000 dakikayı yaklaşık 7 günde yapabilirsiniz. 7 günde 7$ PTC sistemlerini kullananlar için süper bir rakam. Premium satın alarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Ödemeleri PAYPAL ile yapıyor. 5000 dk olunca otomatik ödeme alıyorsunuz.

Gelelim sistemin nasıl işlediğine. Vereceğim linkten üye oluyorsunuz. Site TÜRKÇE. Üye olduktan sonra yine aşağıda vereceğim linkten sistemin surf yazılımını indiriyorsunuz ve surf yapmaya başlıyorsunuz.

Son olarak size bir taktik vereceğim. Günde yaklaşık 1000 dk kasabilirsiniz. Bu da yaklaşık 1$ yapıyor. Bilgisayarınıza sanal bilgisayarlar kurarak bu yazılımı farklı hesaplar oluşturarak o sanal bilgisayarlarda kullanırsanız daha çok kazanırsınız. 2 sanal bilgisayar kursanız sizin bilgisayarınızla 3 bilgisayar eder. Günde 1000 dk yerine 3000 dk kasmış olursunuz. Hepsi farklı hesaplarda olur ama ödeme alacağınız zaman hepsini aynı Paypal adresinize alabilirsiniz.

Yanlız şu uyarımı yapayım. Sanal bilgisayar kullanacak arkadaşlar her sanal bilgisayara farklı bir proxy girmek zorunda aksi taktirde ban yiyebilirsiniz.

Gelelim linklere…

Siteye üye olmak için buraya tıklayın.
Sistemin surf yazılımını indirmek için buraya tıklayın.

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla