Küçük Miktarda Yatırım İle Oturduğunuz Yerden Kazanın


Oyun oynayarak para kazanmak mümkün mü? Cevap basit EVET. Biraz yatırımla oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Şimdi geçelim ayrıntılara.

Minimum 15 TL yatırım ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ben sisteme 160 TL gibi bir miktar yatırdım şu an günlük kazancım 10 TL’nin üzerinde. Tek yaptığım her gün 1 dakika sisteme girip yumurtaları toplamak. “Yumurtaları toplamak” mı? Evet garip gelebilir 🙂 Bahsettiğim oyun bir çiftlik oyunu. Üye olduğunuzda sistem size 5 günlük bir tavuk hediye ediyor. Tavuk ve inek alıyorsunuz bunlar size her gün yumuta ve süt kazandırıyor. Bu kazandıklarınızı da para olarak çekebiliyorsunuz. Şimdi yapmanız gerekenleri basit ve kısaca anlatayım.

Önce sisteme üye oluyorsunuz. Daha sonra size ücretsiz verilen tavuğu “Kümes” bölümünden tıklayarak yumurtasını topluyorsunuz. Satın aldığınız tavukların yumurtalarını bu şekilde topluyorsunuz. Topladıklarınızı “Hesabım” bölümünden satıyorsunuz ve bakiyeniz altın olarak hesabınıza geçiyor. (1 Altın = 1 TL)

Sisteme “Para Yükle” bölümünden para yüklüyorsunuz ve yüklediğiniz paralarla “Mağaza” bölümünden tavuk ve inek satın alıyorsunuz.

Evet önemli olan öğrenmeniz gereken maddeler bunlar şimdi linklere geçelim.

Üye Olmak için: Buraya Tıklayın

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla