Sitenize Ücretsiz Hit Sağlayarak Popüler Olun

autosurf
Merhaba Dostlar;

Bugünkü konumuz websitenizi nasıl popüler hale getirebilmek ve google’da ön sıralara çıkarabilmek. Bu konu hakkında sizlre yardımcı olabilecek bir trafik değişim (traffic exchange) sistemi hakkında bilgi vereceğim.

Sizlere birazdan bahsedeceğim sistem ile trafik havuzuna sitenizi ekleyerek sitenize ücretsiz ziyaretçi kazanabilirsiniz. Bu sayede websiteniz google da üst sıralara çıkabilir. Trafik havuzu nedir önce ondan biraz bahsedeyim.

Bir çok online kullanıcının aynı anda birbirlerinin websitelerini gezmesine trafik değişimi/havuzu denir. Bu firmalar sayesinde bunu otomatik yaparsınız. Siz başkalarının websitelerini gezersiniz ve kredi/puan kazanırsınız. Bu puanlar la da kendi sitenizi sisteme ekleyerek kendi sitenize hit sağlarsınız. Bu durumda herkes kazançlı çıkar. İşte bu tarz bir sistemi tanıtacağım. Yine ayrıntılara takılarak konuyu uzattım 🙂 Hemen firmaya geçeyim.

Firmamızın adı WebSyndic. Ücretsiz olarak buradan üye olup hemen kredi kazanmaya başlayarak kazandığınız krediler ile websitelerinize hit sağlayabilirsiniz. Aslında bu işlerde ben HitBanks‘i öneririm. Çünkü HitBanks Türk yapımı bir sistem ve daha sade ve hızlı. Ama bunun gibi hit gönderim işlemlerinde genelde webmasterlar tek firma kullanmazlar. (Bu arada HitBanks ile ilgili makaleme buradan ulaşabilirsiniz.) Sizlere bu konuyu yayınlamamın nedeni de bu. Arşivinize bir website daha ekleyebilmeniz 🙂 Konuyu yine saptırdım. Her neyse bu WebSyndic sitesinin özelliklerine gelelim 🙂

Kredi kazanmak için sol menüden “Earn Credits” linkine tıklayıp açılan sayfada “Start Viewer” yazısına tıklamanız yeterli. Sitenizi sisteme eklemek için yine sol menüden “My Sites”a tıklayın. Açılan sayfada “Add website” linkine tıklayın ve ekranda beliren kutucuğa web adresinizi girip Enter tuşuna basın. Siteniz yaklaşık 8 saatlik bir onay sürecinden sonra onaylanıp sisteme eklenecektir ve hit kazanmaya başlayacaktır. Eklediğiniz site ile ilgili şu ayarları yapabilirsiniz. Saatlik maksimum hit miktarı, sitede kalma süresi, hangi ülkelerden sitenize ziyaretçilerin gelmesi… Bu arada sitenizi ekledikten sonra “Remaining Credits” yazısının yanındaki “0.00” değerine tıklayıp kredi vermeniz gerekli. Oraya verdiğiniz kredi bitene kadar sitenize hit gönderilir.

Benden bu kadar vakit ayırıp bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederim. Son olarak üye olma linkini buraya bırakıp köşeme çekileyim 🙂

WebSyndic => Üye Ol

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla