Hiçbir şey yapmadan ücretsiz Bitcoin kazan!

Bloguma İnternetten Para Kazanma bölümü açtım. Ama içinde 1-2 konu var. Bir süre bu kategori hakkında makale paylaşmayı düşünüyorum. Bu arada bloguma çift dil seçeneği ekledim. Yavaş yavaş bütün makaleleri “İngilizce” olarak da yayınlayacağım. Giriş -reklam- kısmını geçtiğimize göre konumuza gelelim 🙂

Bugün sizi tanıştıracağım sistem siz bilgisayar başındayken hiçbir şey yapmadan arka planda size bitcoin kazandırmakta. Bir eklenti. Google Chrome’a veya Mozilla Firefox’a ekliyorsunuz. Siz internette gezinirken arka planda bitcoin kazanıyorsunuz. 24 saatte 0.0006 BTC kazandırıyor. Eğer kazancınızı arttırmak istiyorsanız 0.1 BTC ödeyerek günlük kazancınızı 0.015 BTC‘ye çıkarabilirsiniz. Bunun gibi yükseltme paketlerini konu altında detaylı açıklayacağım. İlk önce bu eklentiyi nasıl edinip hemen bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz onu açıklayayım.

Öncelikle aşağıdaki banner’a tıklayıp açılan siteye “Bitcoin Cüzdan Adresiniz” ile üye oluyorsunuz. Üyelik esnasında hiçbir bilgi istenmemekte sadece bitcoin adresinizi girmeniz yeterli. Bitcoin ID’nizi girdikten sonra Sign Up butonuna basıyorsunuz ve üyeliğinizi tamamlamış oluyorsunuz.

SİTE SCAMDİR ÜYE OLMAYIN.

Sonrasında giriş yapıyorsunuz. Ana sayfada çıkan “Install” butonuna basıp eklentiyi internet tarayıcınıza yüklüyorsunuz. Yükleme tamamlandıktan sonra tarayıcınızda sağ üstte sarı bir “B” simgesi çıkacak oraya tıklayarak kazandığınız bitcoin miktarını görebilirsiniz. Bu arada minimum bitcoin çekme miktarı 0.005 BTC. Bu tutara ulaştığınızda bitcoininizi cüzdanınıza çekebilirsiniz.

Son olarak premium paketleri ve ücretlerini paylaşayım.
BitMiner Upgrades

Benden bu kadar. Ödeme daha almadım şu an 0.001 bakiyem var. Ama ödeme alan arkadaşlarım var. Ödeme aldığımda buraya ekleyeceğim.

Vakit ayırıp bu makalemi okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi kazançlar dilerim. Saygılarımla…

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla