Android Cihazlarınızdan Para Kazanın

Uzun zamandır blogumla ilgilenemiyorum. Bugün sizlere yeni bir kazanç kapısından bahsedeceğim. Çoğumuz hatta hepimiz Android işletim sistemine sahip cihazlara sahibiz. Bu cihazlarda sürekli yeni uygulamaları, oyunları deniyoruz. Birazdan anlatacağım sistemle fazla vakit harcamadan telefonunuzdan para kazanmanın yöntemini öğreteceğim.

Uygulamamızın adı WHAFF REWARDS. Telefonumuza indiriyoruz ve Facebook hesabımızla giriş yapıyoruz. Giriş yaparken uygulama sizden Referans kodu isteyecektir. Oraya AI89644 kodunu girerseniz 0.30$ kazanacaksınız. Giriş yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

WHAFF REWARDS

Listelenen uygulamaları yanlarında bulunan “Install” butonu ile telefonunuza yüklüyorsunuz. Her uygulamanın belli bir ücreti mevcut. Bazı uygulamalar sadece yüklediğinizde değil her gün çalıştırdığınızda size ek ücret de verebiliyor. Kısacası yapmanız gereken uygulamaları tek tek yüklemek ve çalıştırmak. Daha sonrasında bir kaç gün sonra silebilirsiniz.

Ödemeler bakiyeniz 10$’a eriştiğinde yapılmaktadır. Ödeme yöntemlerinde PayPal, Amazon Gift Card, Play Store Gift Card gibi bir çok seçenek mevcut.

Son olarak üye olduğunuzda direk 0.30$ kazanmak istiyorsanız benim referans kodumla üye olun.

Referans Kodum: AI89644

WHAFF REWARDS İndirme Linki: Tıkla İndir

Ödeme Kanıtı:

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla